Akbank Maaş Kartımın Kapatılması.

Ayşe U. |

Akbank'a olan kredi kartı borcum nedeniyle icralık oldum ve maaşıma haciz geldi. ATM kartım kullanıma kapatıldı. Maalesef maaşımı Akbank'tan almaktayım. İş yerim maaşımdan zaten icrayı kestikten sonra kalanını bana maaş olarak yatırmakta buna rağmen hangi zihniyetle maaş kartım halen kullanıma kapalı anlayamıyorum? Zaten kesilen kesiliyor ve maaşımı şubeden almaya mecbur bırakılıyorum, ben maaş kartımın açılmasını istiyorum hem de acilen. Bu konuda çok mağdurum, vardiyalı çalışıyorum ve mesaili olan haftalarda gündüz çalışırken paramı alamıyorum. İcra da olan bir maaştan neyi kaçırabilirim ya da mantık nedir?

Etiketler :

Banka Kartı Para Çekme Limiti Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe U.
  19 Ağustos
  10:16

  Hacız olan maaşımı ATM den çekemediğimi belirtim halen çözüm bulunamadığı gibi otomatik cevaplar dışında cevap dahi alamıyorum dahası icra kesıntısı yapıldıktan sonra bana kalan maaşı kartımla çekmemın ne sakıncası vat

 • Ayşe U.
  18 Ağustos
  03:26

  Halen cevap alamadım

 • Ayşe U.
  16 Ağustos
  11:25

  otomatik cevaplar değil çözüm rica ediyorum. Daha önce de yaşadık sistem kendılıgınden mesaj atıyor cevap verıyor ama bu çözüm değil ben Akbank ATM kartımın maaşımı Zamanında çekebileceğim şekilde açılmasını istiyorum.

 • 15 Ağustos
  10:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi