26 Haziran 2014

Akbank Maaş Kartımdan İşletim Ücreti Aldı.

2013 Yılının Temmuz ayından beri aynı şirkette çalışmaktayım yaklaşık olarak 1 sene olacak ve sürekli olarak maaşım Akbank hesabıma şirket tarafından düzenli olarak yatırılmaktadır. Fakat mayıs ayından ameliyat olduğum için bana şirket tarafından haziran ayında maaş yatırılmadığı için Akbank tarafından 1.dönem hesap kesim ücreti başlığı altından 55 TL kesilmiştir.

Yalnız şu noktaya dikkat edelim; kredi ve kredi kartı başvurusu yaptığımda bana maaş müşterimizsiniz deniliyor, fakat şimdi haziran ayında sadece yatırılmadığı için maaş kesinti yapılıyor. Konu hakkında en kısa zaman içerisinde Akbank çözüm sağlamaz ise Tüketici Mahkemesinde görüşmek dileğiyle.

Sezgin 256 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin 01 Temmuz 2014

    Konu hakkında bana geri dönüş oldu ama tabiki olumsuz benim için 55 TL çok büyük bir miktar değil ama bu yaptığınız yasa dışı para alımını Tüketici Mahkemesine taşıyacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

  • Sezgin 27 Haziran 2014

    En yakın zamanda geri dönüş beklemekteyim.

  • Akbank Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön