Akbank Maaş Kartım Gelmiyor!

İsmail O. |

3 ay önce kartım kayboldu ve bununla ilgili en az 20-30 kere kuryesini ayrı, müşteri hizmetleri ayrı aradım ama kartım gelmedi. İlk önce iş adresimi verdim, adres yetersiz dediler gelmedi ( kartım kaybolmadan önce kırıldığı için başvuru yaptım aynı adres ile kısa sürede geldi).

Sonrasında İzmit Carrefour şubesine yönlendirdim ama yine gelmiyor. Akbank gibi bir ilgisiz işini bilmeyen bir banka görmedim. Kredi kartını gönderirken hemen gönderiyorlar kısacası işlerine geldikleri gibi çalışıyorlar.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail O.
  08 Temmuz
  17:18

  kart 3 ayda gelirse o kadar memnunum

 • İsmail O.
  05 Temmuz
  17:13

  hep aynı masalları anlatıp duruyorsunuz. incelemeye alındı geri döneceğiz ama elde tutulur bir şey yok. bize ulaşın linkindende yazdım kısa sürede bakılacaktır diye cevap attılar yine birşey yok. akbank olarak bir kartı getiremiyorsanız sizden hiçbirşey olmaz.

 • 03 Temmuz
  13:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi