30 Aralık 2013

Akbank Maaş Kartım Bir Türlü Ulaştıralamadı!

Yaklaşık 1 buçuk ay önce çalıştığım şirket Akbank ile çalışmaya başladı. Yanlız 1 buçuk aydır maaş kartım ulaştırılamadığı için maaşımı güçlükle çekiyorum. Çünkü hafta içi mesai saatlerinde ben çalışıyorum. Daha önce müşteri hizmetlerini aradım kurye servisine yönlendirdiler ama bir sonuç alamadık. Hala beklemedeyim 1.5 ay bir kart sahibine ulaştırmak bu kadar zor mu?

Lütfen konu ile alakalı olarak dönüş yapın sayın yetkilim. Tekrar tekrar müşteri hizmetlerini arayıp müşteri hizmetlerinde muhatap bulmak ayrı bir sorun zaten. Bana kalsa çalışmam bu banka ile ama şirket zorunluluğu.

Ramazan 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön