07 Mayıs 2013

Akbank Maaş Kartı Teslimatında Gecikme!

Ben makina müh. olarak çalışıyorum. 15.04.2013 günü maaş kartımı kaybettim ve akbanka başvuru yapıp kartımı iptal ettim. Bana 1 hafta içinde yeni kartımın yollanacağını söyledir.Kartım 1 hafta sonra gelmeyince 25.04.2013 günü akbankı arayıp kartımı sordum ve bizde değil kuryeye teslim edilmiş dediler ve bana kuryenin(telekurye) numarasını verdiler.

Kuryeye uzun uğraşlar sonunda ulaştım ve kartımın onlarda olduğunu ve en geç 20.04.2013 günü işyerime yollayacaklarını söyledir.06.05.2013 oldu hala göndermediler. Ben çalışma saatlerimden dolayı bankaya gidemiyorum ve para çekemiyorum. Çok zor durumdayım gerçekten rezil oldum.

Mustafa 104 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı30 Temmuz 2015

    Teşekkür ederim

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön