06 Şubat 2015

Akbank Maaş Hesabından İşletim Ücreti Kesiyorlar.

Akbank'ın ticari müşterisiyim ve personelimin maaş hesabının bulunduğu hesaptan hesap işletim ücreti kesmektedirler. Yasal olarak yapılmaması gereken bu işlem için günlerdir Beyşehir şube ve genel müdürlüklerini aramaktayız fakat sonuç yok.

En son Beyşehir şube tüketici haklarına başvurun diyerek başından atmaktadır. Bırakın bireysel müşteriyi kurumsal müşterisine bile bu şekilde davranan ''kurumsal''bir banka yoktur. Çevremdeki herkesin banka ile ilişiğini kapatması için telkinlerde bulunup uyarıyorum.

Hasan 301 Okunma

Cevaplar

  • Hasan09 Şubat 2015

    Tarafıma herhangi bir şekilde dönüş yapılmamıştır. Genel müdürlükleri ve Beyşehir şubesini tekrar aradım fakat bu kadar ilgisiz ve umursamaz tavırları ne kadar kaliteli olduklarının göstergesidir. Bana telefonla ya da maille herhangi bir şekilde dönüş yapmadılar.

  • Akbank Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön