25 Mart 2013

Akbank Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Çok uzun Zamandan beri Akbank ın Axess Kredi kartını kullanmaktayım. Bu karta bağlı Otomatik ödeme talimatlarım ve Akbank a ait çeşitli ürünlerde satın almış olmama rağmen.Akbank Hesabıma yatan maaş Avansın'dan 50 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. Okmeydanı Şubesindeki görevli "Maaş hesaplarından kesinlikle hesap işletim ücreti alınmıyor" diye söylemiş olmasına rağmen.

Kartıma bağlı otomatik ödeme talimatları olmasına rağmen, "Otomatik ödeme talimatı vererek hesap işletim ücreti ödemekten kurtulabilir siniz" diye mail atıyorlar. Çeşitli afet ve hırsız korkusuyla yanımızda taşıyamadığımız nakit ve alın terimizi başkalarına vermek son derece üzücü. Ücretin iadesini istiyorum.

Muhammed 26 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön