Akbank Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Abdullah U. |

Bankanızın maaşlı müşterisiyim. Maaş hesabımdan 60 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu bedelin tekrar tarafıma iade edilmesini istiyorum. Diğer bankalar maaşlı müşterilerine ayrıcalık tanırken sizin bu yaptığınızla mağdur oluyoruz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah U.
  28 Haziran
  04:00

  Hayır

 • Abdullah U.
  27 Haziran
  10:44

  Sayın banka temsilcisi. Daha önce yaptığım hesap isletim ücreti iade talebine göndermiş olduğunuz mail ile olumsuz yanıt verilmiştir. Önceden de belirttiğim gibi bankanızın maaşlı müşterisiyim. Bankanızın internet sitesinden de incelediğim üzere maaşlı müşterilerinizden hesap işletim ücreti alınmıyor yazıyor. Ben de bu bilgiye dayanarak bu tahsil edilen ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi halde müşteri hizmetlerini arayarak veya bankanıza şahsi müracaat ederek hesabımı kapattıracağım. (Ömer ulu)

 • 25 Haziran
  14:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 25/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 24 Haziran
  15:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi