Akbank Maaş Hesabım Olmasına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Mustafa A. |

Akbank üzerindeki hesaplarım arasında maaş hesabım olmasına sonu rağmen hesap işletim ücreti kesilmiştir. 08.07.2015 tarihinde 0007*** no.lu döviz hesabımdan 18,99 $ (49,64 TL) ve 3,97 $ (10,36 TL) olmak üzere iki ayrı hesap işletim ücreti tutarı kesilmiştir. Akbank resmi sitesinde "Hesap İşletim Ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır. " başlığı altında yer alan maddelerden iki tanesini sağlamama rağmen ücret kesilmiştir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  15:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza arama yapılarak bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Temmuz
  15:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi