16 Eylül 2013

Akbank Limitimi Artırmıyor!

Kredi kartı başvurusu yaptırdınız. Limit 750 TL . Limitin üzerine 2 defa 750 yatırdım . 2000 TL oldu. Limit artırımında talep ediyorum internet şubesinden, kartınız bulunmamaktadır diyor. Verdiğiniz kart kredi kartı değil mi? Artı para başvurusu yapıyorum , olumsuz cevap veriyorsunuz.

O zaman neden kredi kartı veriyorsunuz. 750 limit ödedikten sonra, kartımın iptalini isteyeceğim. Garanti Bankası'na başvuru yaptım , 5000 TL kart limiti tanımladı . Kredi verelim diye telefon açıyorlar. Kredi başvurunda bulundum Akbank' a onuda red etti. Akbank'la çalışılmaz bence.

Gülsün 158 Okunma

Cevaplar

 • Gülsün25 Eylül 2013

  bankanızada ulaşmaya çalışıyorum ama kontör basmimıyorum.46 dakika insan bekletilirmi.çözümde bulamıyorsunuz.sıkışınca şikayer var .başvuruyoz.olmazsa ilgileniyorlar.

 • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 19/09/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Gülsün18 Eylül 2013

  5 sene sonramı sorunum çözülecek.

 • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön