Akbank Limit Problemi!

Sebahattin K. |

Akbank'tan kredi kartım var fakat kartımın limiti 750 TL gibi komik bir rakam. Aldığım günden bu yana her ay 750 TL'lik harcamamı yapıyorum ve düzenli olarak her ayda yatırıp ödüyorum. Kartımın limiti çok düşük olduğu için taksitli hiçbir alışverişte kullanamıyorum önümüzdeki aya limit sıkıntım olmasın diye. İnternetten limit artırmak istiyorum fakat limit artırımına uygun kredi kartınız yoktur diyor. Limitimin artırılmasını talep ediyorum. Önümde düğünüm var ve ihtiyaçlarım var bunu da bu kredi kartıyla karşılamak istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:41

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi