22 Ekim 2013

Akbank Limit Artışı Talebim Reddediliyor!

Defalarca başvuruda bulundum, sayın Akbank gelir beyanlarımı 0262 ile başlayan numaranıza talep dilekçemle beraber faks çektim müşteri limitimin artırılması için, ama gerektiği kadar incelenmeden olumsuz cevap veriliyor bankanızın tüm ürünlerini kullanmaktayım.

Örnek olarak sigorta gibi ama müşteri limitim çok düşük ben kartınızı sık kullanan biri olarak ödemelerimde gecikmesi olmayan bir müşteriniz olarak mağduriyet yaşamaktayım genel müdürlük size sesleniyorum, müşteri limit artış talebimin ve fakslamış olduğum gelir beyanlarımın tekrar incelenmesini ve müşteri limitimin artırılmasını talep ediyorum, aksi takdirde bankanızla olan çalışmamı iptal ediceğimi bildiririm.

Tarık 119 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön