Akbank Kurye ve Dağıtım!

Poyraz Emrah S. |

Bankanıza başvurduğum kredi kartımı Aktif İleti dağıtımla gönderdiğiniz için şikayetçiyim. Bu firma ne telefonu var ne çağrı merkezi çalışıyor. Akbank'ın bu firmayı tercih etmesi ona zarar veriyor lütfen bu kuryeyi değişin müşterilerinizde rahat etsin böyle işine ciddiyetsiz firmalarla çalışmak Akbank'a zarar verir. Lütfen bu konuyu biraz araştırın!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  13:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Ağustos
  14:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi