Akbank Kurye Sorunu!

Aykut S. |

Yaklaşık 1 ay önce hesap açtım ve 1 ay oldu kartım hala teslim edilmedi. Tele kurye firmasıyla bağlantı kuramıyorum. Aradığımda telefonlara bakılmıyor. Böyle kaliteli bir firmanın böyle sıkıntılı bir kurye şirketiyle çalışması çok üzücü bir durum.

Çok şikayet alınmasına rağmen hala bu firmayla çalışıyorsunuz. 24/10/2013 tarihinde aradılar 25/10/2013 tarihine randevu aldılar ama gelen giden yok. Bayramdan öncede görüşme yapmıştım bayramdan önce elinizde olur dediler ama olmadı. Artık bir düzen tutturmanızı rica ediyorum. 1 aydır kartım elime gelmedi ve maaşımı alamıyorum. Gereğini yapmanızı rica ederim...

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  18:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi