Akbank Kullanmadığım Hesaptan Yıllık İşlem Ücreti Alıyor!

Filiz B. |

Akbanktan kredi kartını alırken özellikle sözleşmeye yazdım kart aidatı kabul etmiyorum diye tamam kredi kartımdan kart aidatı almadılar alıyorlar hersene fakat arayınca geri iade ediyorlar. ben istemediğim halde tarafıma neo kart gönderdiler ve vadesiz hesap açmışlar.

Ben bu kartı geldiği gün kestim ve attım ayrıca vadesiz hesabımı hiçbirşekilde kullanmadım taki geçen aya kadar. Geçen ay hesabıma 90 tl para havalesi yaptırdım . Bide baktımki anında 50 tl sini yıllık hesap işletim ücreti olarak kesmişler bu nasıl yanıltıcılık aradım fakat iadesi mümkün değildir diyorlar. Şimdi kredi kartımıda iptal edeceğim ve bir daha Akbank ın önünden bile geçmem.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  21:15

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi