21 Mart 2013

Akbank Kullanmadığım Halde İşletim Ücreti Kesiyor!

İlk işe giriş için istenen akbank hesap kartımı, 2012-2 işletim ücreti olarak 50 TL kesmiş bulunmaktadır. Yasal olmayan bu kesinti hakkında gerekli mercilere başvuru yapılacaktır. Ayrıca sms üyeliğ ücreti aylık 2,99 TL bilgim dışında olmuştur. Kartı 2011/12 aydan itibaren kullanmıyordum.

Müşteri temsilci ile görüşüp kapatmak istediğmi, ancak şubelerden kapatılabileciğini söyledi. Israrla kapamasını istediğimde içerde bakiyeniz var diyor. O bakiyeyi bağış yapmak istiyorum THK veya TSK ye dedim. Yapamayız dediler. Telefon bankacılığı ne işe yarıyor dedim. 30 saniye cevap yok. Hesabımdan kesilen 7 adet 2.99 tl ve işletim ücreti olan 50 TL'yi hesabıma yatırın.

Hakkı 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön