26 Mart 2013

Akbank Kullanmadığım Bir Nakit Avansın Kullanılmış Olduğu İddiası!

Axess Kredi kartım ile 16 Ekim 2012 tarihinde Erzurum Sağlık Müdürlüğü ATM'sinden 700 (yediyüz) lira nakit avans kullandım. Borcumu süresi içinde ödedim. Bu bankadan daha sonra gelen 'Hesap Özetinde' 24 Ekim 2012'de de Akmatik Mutab tan 700 (yediyüz) lira nakit avans kullandığım bildirildi.

Oysa ben ve kartımın şifresini sadece ben bildiğimden, benden başka biri 24 Ekim 2012'de axsess kredi kartım ile nakit avansı kullanmamıştır. Hesap özetimin incelenerek (belki) sistemden kaynaklı bu durumun düzeltilmesi ile ilgili üç dilekçeme(fax) bugüne kadar olumlu bir cevap alamadım Akb. Gen. Md. 'nün hesap özetimi inceleyerek bu hatanın düzeltilmesi ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Zekai 64 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön