28 Nisan 2015

Akbank Kullanılmayan Karttan Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

Akbank kartımı 2015 yılında hiç kullanmamış olmama rağmen 90 TL yıllık ücret yansıtılmış. İadesini istediğimde 6 ay iptal etmezsem75 TL teklif ettiler.

Eğer bu ücret haklı ise neden 75 TL teklif ediyorsunuz? Aradaki 15 TL farka'mı göz diktiniz? Yoksa 6 ay taahhüt alıp kullanılmayan kartın ücretine kılıf mı uydurmaya çalışıyorsunuz?

Bu işi hakem heyetine götüreceğim tabi ki ama emin olun bu olayı BDDK'ya da iletiyor olacağım. Neden mi?

Son bir yıl içinde bilgim dışında, onaysız KMH hesabı açtınız. Bu hesaba haberim olmadan otomatik ödeme talimatı verdiniz Kullanmadığım kart için kullanım ücreti yansıttınız. Bir çok kez talep etmeme rağmen sözleşmemi tarafıma yollamadınız.

Şakir 178 Okunma

Cevaplar

  • Şakir 15 Mayıs 2015

    Mail ile verdiğiniz bilgide aldığınız ücretn yasal olduğunu savunmuşsunuz. Evet bu hakkınız olabilirdi eğer kartı kullanıyor olsaydım. Kullanmadığım bir hizmet için ücret almaya çalışıyorsunuz madem bu hakkınız olan bir para neden bana 75 TL teklif ettiniz? Aradaki 15 TL fark için mi? Bu parayamı göz diktiniz?

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/04/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön