31 Aralık 2015

Akbank Kullanılmayan Karta Hesap İşletim Ücreti!

Kredilerimi ödemek için bankanızın bana verdiği hesaba ne zaman para yatırılsa kullanmadığım halde hesap işletim ücreti adı altında haraç ödüyorum. Kredimi erken kapatayım dedim. Şak 120 lira gitti. Evet sloganınız 'Akbank'lı hep farklı' tebrik ederim farklı şekillerde bu parayı aldınız ya bravo. Ben aylarca hesap işletim ücreti ödemeyeyim diye içeriden ödeme yapayım. Kredi kapatırken alın 120 TL'yi. Ayrıca çalışanlarınızın tarafımı bilgilendirmemesine de ayrıca kılım. Ödemezdim o zaman o parayı. Daha kaç kez rezil edeceksiniz ve sabrımı sınayacaksınız bilemiyorum.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 10 Ocak 2016

    Şikayetlere mail yoluyla dönmeniz kurumsallığınızdan kaynaklanıyordur sanırım. Yoksa insani ilişki kuraramamak mı ya da daha kötüsü oldukça çok şikayet olmasından mı? Kredi ödemek dışında kullanmadığım karttan para kestiğiniz ve bunu mail atarak belirttiğiniz için teşekkür etmeyeceğim Akbank!

  • Akbank Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön