30 Mart 2013

Akbank Kullanılmamış Kredi Kartına Borç!

Elimde var olan bir mastercard axess'im olmasına rağmen 2.bir Visa Axess kredi kartı gönderildi..Hiç bir şekilde açılmamış,şifre belirlenmemiş halde duruyordu.İptal ettirmek için Akbank şubesine başvuruldu.Fakat iptal ettirmemize gerek olmadığı,kullanılmadığı sürece herhangi bir ücret alınmayacağı belirtildi.Fakat şu anda öğrenmiş olduğum 179 tl lik bir borcum olduğu belirtildi.

2011 yılında sigorta yaptırdığımı ve yıllık kart aidatı kesildiğini öğrendim.Açılmamış bir karta nasıl sigorta yapıldığını,yıllık kart aidatı alındığını anlamış değilim. 2011 yılından itibaren bu borcun nasıl tarafıma iletilmediğini de anlamış değilim. Akbank'tan ziyade sabancı grubuna yakışmayan bir durum.

Şirin 97 Okunma

Cevaplar

  • Şirin 08 Nisan 2013

    Aradan 8 gün geçmesine rağmen ,Akbanktan herhangi bir geri dönüş olmadı..Sadece borcunuzu ödeyin diye aradılar.Bu borcu ödeyeceğim ama heryerde Akbankın yaptığı bu haksız kazancı anlatacağım.Hiç kullanılmamış,açılmamış,şifresi bile alınmamış bir karta sigorta yaptırıp bir de 2 yıllık kart aidatı alıp birde bunları 2 yıl sonra tarafıma hatırlatan bir banka olarak çevreme tanıtacağım. Akbankın ne kadar umurunda olur orası da ayrı bir mevzu..

  • Akbank Temsilcisi31 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön