Akbank Kriter Uymaması!

Aydın C. |

14.03.2016 tarihinde Akbank Freedom kredi kartı başvurusu yaptım, aynı gün içinde gelen mesaj şu kriterlerimize uymadığı için başvurunuz oluşmadı. Nedir ki bu kriterler hiçbir yerde yazmıyor ve bankada başvuru yaparken açıklamadılar bile. Bankayı aradım biz bu konu hakkında mani olan şeyi göremiyoruz buradan diyor. Eğer net bir şekilde sonuçlanmasa üyeliği mi iptal edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın C.
  15 Mart
  14:10

  Bugün tekrar gittim bankaya neymiş daha önce bir bankada kredi kartım olmadığı için banka bilgilerimi toplayamamış bunun için yapmamız gereken bir şey yok yani zaten anlaşılan başvuruyu iptal edip bir daha görüşmemek...

 • 15 Mart
  10:31

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi