29 Ağustos 2013

Akbank Kredimi Onaylamadı!

Akbank Genel Müdürlükten beni aradılar . Kesin onaylı krediniz var 7 bin TL diye . Ben şubeye gittim onaylandı . Benden sadece maaş bodrosu mail olarak göndersin çalıştınız şirket parayı çekebilirsiniz dedi. Bende öyle yaptım, yine de verilmedi . Yok imza, bilmem neyi eksik. İyide sen bana baştan böyle deseydin , ben şirkete giderdim hepsini alırdım. İşi yokuşa neden sürülüyor .

Bende kızdım o şubeden kredi çekmek istemiyorum . Sizin başka şubenizden çekmek istiyorum . İnsanları neden bu kadar uğraştırıyorsunuz . Bütün bankalarla ödemelerimin araştırın bakın hangi ödemeleri aksatmışım . Onaylanmış krediyi çekmek bu kadar zor mu ? Genel Müdürlük onaylıyor da , şube niye onaylamıyor . Şube Genel Müdürlükten daha üstün oluyor acaba?

Savaş 170 Okunma

Cevaplar

 • Savaş 18 Ocak 2015

  Hayla dönüş yok hayla dönüş yok bir sene geçti

 • Savaş 25 Şubat 2014

  ?ikayetler ilgili bir cevap yok 1 sene oldubnerdeyse

 • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 03/09/2013 tarihinde twitter yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Savaş 09 Eylül 2013

  şiyeketimi dikkate alınıp hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı ??

 • Savaş 06 Eylül 2013

  1 haftadan fazla oldu hiç bir şekilde dönüş yapılmadı ?

 • Savaş 29 Ağustos 2013

  merhaba hem beni arıyorsunuz 7 bin tl onaylı krediniz var diye şubeye gidiyoru ordandan onaylanıyor sadece maaş bodrosunu mail olar gönderin kredinizi çekindiyorsunuz sonra yok bu eksik yok o eksik böyle olmaz vermekmek için şubeniz her türlü zorluğu çıkartıyor bana yardımcı olun detaylı bilgi için araya bilirsiniz!!!!!

 • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön