Akbank Kredimi Ödemekte Zorlanıyorum Dediğim Halde Yapılandırmaya Gidilmiyor.

Ali Z. |

Akbank'tan almış olduğum 40000 TL krediyi ilk zamanlar kolay ödeyebiliyordum fakat maddi durumlardan dolayı zorlanmaya başladım bu durumu Akbank'a ilettim ve yapılandırma istedim, kanunlar değiştiğinden adıma hiçbir şekilde kredi tanımlanamıyor cevabını aldım.

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  17:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Haziran
  09:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi