Akbank Kredimi Kapatamıyorum!

Semra R. |

Yaklaşık 15 gündür taşıt kredimi kapatmam için ne kadar bankaya ödeme yapmam gerekiyor bunu öğrenmeye çalışıyorum! Taşıt kredimi Akbank İstanbul Zeytinburnu şubesinden çekmiştim. Müşteri hizmetlerine ulaşıyorsun, ilgili birime aktarıyorlar kimse cevap vermiyor ve üstüne telefon kapanıyor! Şube deseniz zaten 30 kere aramamın 1'ne cevap verdiler. Onda da 1 dakika deyip 25 dk telefonda beklettiler beni.

Bu nasıl bir banka, müşteri hizmeti sıfır. Sizden kredi çektiğim güne sövüyorum. Acilen benimle iletişime geçip kredimi kapatmam için gereken miktarı söylemeleri gerekiyor!

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  14:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/06/2015 tarihinde Şubenizden Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefon numaranıza bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Haziran
  17:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi