09 Mayıs 2016

Akbank Kredili Mevduat Hesabı Hakkında...

Akbank maaş müşterisiyim öncelikle belirtmek isterim. Tarafıma tanımlanan kredili mevduat hesabıma diğer bankalardaki gecikmeden dolayı bloke koyulmuş başka bankalarda da kredili mevduat hesabım mevcut ve kullanıyorum neden sadece Akbank bloke yaptı? Kaldı ki maaşımı bu bankadan almakta ve herhangi bir gecikme olmamasına rağmen ve ayrıca hepsini çekip hiçbir şekilde bilgilendirme yapmadan bloke koyuldu neden?

Diğer banka KKB güncellemesi yapmadığından dolayı hesabımda gecikme yaşanmış bu mağduriyetimin giderilmesini konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Murat 54 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Mayıs 2016

    Sayın ilgili, tarafıma yapılan bilgilendirme ödeme yapılması demişsiniz. Ödeme yapıldı ödeme yapılan banka tarafındanda Kredi Kayıt Bürosu güncellemesi yaptırıldı.

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön