Akbank Kredili Mevduat Hesabı Blokesi ve Habersiz Limit Düşürme.

Sebnem B. |

Akbank kredi kartımın benden habersiz limiti 12.800 TL dan 2.500 TL'ye düşürülüyor. Yaptığım 5000 TL ödeme düşen limite mahsup ediliyor, kullanamıyorum bunun üzerine borcun yapılandırılmasını istiyorum, borç yapılandırılıyor ancak bu sefer de yine bana bilgi vermeden kredili mevduat hesabı bloke yapılıyor ne alakası var ise, ben yapılandırdığım kredi kartının borcunu yatırmak için hesaptan 1000 TL havale yapıyorum. Ancak hesap blokeli olduğundan bu parayı kullanıp kredi kartı borcunun taksitini yatıramıyorum. Akbank ne yapmaya çalışıyorsun? İnsanları iyice köşeye sıkıştırmak mı amacınız? Size yazıklar olsun!

Etiketler :

Kredi Kart Limit Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  16:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 17 Ağustos
  10:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi