12 Mayıs 2016

Akbank Kredili Hayat Sigortası..

Kredimi kapattıktan sonra kredili hayat sigortam (Avivasa Emeklilik) için de ayrıca dilekçe vermem gerektiği Mardin Yenişehir şube tarafından söylenmedi bana. Hesabımı da kapattım. Her yıl telefonuma mesaj geliyor ''hayat sigortası hesaptan çekilemedi diye'' Akbank' ı daha önce çok kez aradım. Ankara Kızılay şubeye gittim yapabildiği halde Mardin şubeye dilekçe vermemi söyledi.

En son krediyi çektiğim şube olan Mardin Latifiye (cumhuriyet Cad.) de bulunan şubeyi aradım. Oradaki E*** hanım dilekçe fakslamamı istedi faks çektim ve tamam adınıza olan sigortayı kapattık dendi. Bu yıl yine mesaj geldi! Bu neyin parası anlamıyorum? Kapattığım hesap ve krediye rağmen neyin parası çekilmeye çalışılıyor sürekli? Avivasa Emeklilik'ten de Akbank' tan da şikayetçiyim!

İlkay 190 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön