25 Şubat 2015

Akbank Kredi Masrafları Ve Hesap İşletim Ücretleri!

Akbank'ın yaklaşık olarak 10 yıldır aktif müşterisiyim. Defalarca kredi kullandım, bu kredilere ait masrafların iadesini istedim. Birçok kez kredi kartı ücreti ve hesap işletim ücreti kesildiğini söyledim bunlarında iadesini istedim.

Son on yıla ait hesap döküm bilgilerimi, kredi kartından kesilen ücretleri ve hesap işletim ücretlerimin iadesini istedim. Akbank genel müdürlüğüne yazmış olduğum dilekçeye olumlu yanıt veremediklerini son on yıla ait dökümleri ise şubeye gidip dilekçe karşılığı istemem gerektiğin ileten bir cevap yazmışlardır.

Bu konuda oldukça mağdurum birçok banka bu ücretlerin iadesini yapmaktadır. Mahkeme kararları vardır. İadelerini istiyorum.

Ayşe 448 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup tarafınıza 25/02/2015 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi25 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön