24 Ağustos 2013

Akbank Kredi Komisyonunu İade Etmedi!

Kocaeli İzmit şubesinden konut kredisi kullandım. Kredi için alınan komisyonun iade edilmesi amacıyla İzmit tüketici hakem heyetine itiraz ettim. Neticesinde haklı bulundum ve 20*07*2013 tarihinde taahhütlü ihbar mektubu geldi. ancak aradan tam 1 ay geçmesine rağmen hesabıma ilgili ödeme yapılmadı. karar metnini bankanın genel müdürlüğüne ve ilgili şubeye faksladım.

Ayrıca yine ilgili şubeyi arayarak söylediğim halde yatırılmadı. 15 gün içerisinde yatırmak zorunda oldukları para heyet kararına rağmen neden yatırılmıyor Hakkım olan parayı almak için daha ne yapmalıyım (!) icraya vermem mi yoksa BDDK ya mı şikayet etmem gerekiyor?

Yusuf 64 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön