Akbank Kredi Kartından Habersiz Para Çekilmesi!

Mustafa İhsan A. |

Akbank'a ait platinum kartımdan yine Akbank firması olan Avivasa Emeklilik tarafından bilgim olmadan 171,07 lira para çekildiğini ekstrem de gördüm. Böyle bir işlemi değil Avivasa başkası da yapsa haksızlıktır. Akbank'ı aradım bana kredi kartımı iptal etmem gerektiğini söylediler ve kartımı kapattılar. Para iadesi ya da işlemi iptal edin dedim faks çekmemi söylediler. Peki son ödeme tarihe geçerse ne olacak dedim faize girer dediler. Akbank kredi kartımı kapattım ve tövbe bir daha kapısından geçersem.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  11:15

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa İhsan A.
  18 Ocak
  03:19

  Akbank bunu hep yapıyor. Ya ekstreye bakmadan ödeme yapsaydın veya daha önce yapmışsan.