Akbank Kredi Kartına Yatırdığım Fazla Para...

Nkemal E. |

Bir hafta önce kredi kartına borcumu ödedim. Ancak borcumu kapatırken banka memuruna kesin hatırlamıyorum ama söyleyip söylemediğimi çektiğim üç adet nakit avansımı ki bu nakit avanslar toplamı bugün kapatsam faizleri 500 TL tutuyormuş. Kredi kartımda alacak bakiyem olmasına rağmen ve bankanın müşteri ilişkileri servisini defalarca aramama rağmen ve banka şubesine gitmeme rağmen, bir türlü kapatamadım ve şu an bakiyem alacakta ancak ben boşu boşuna faiz ödüyorum. Sorumlu benmişim sebebi de parayı hesabıma yatırıp ondan sonra Akbank'ı arayacakmışım ben ise kredi kartına yatırmışım bu şekilde olmazmış. Bu şekilde olmazmış bende bu nedir diyorum ve bu bankayla olan tüm ilişkilerimi 1.mart 2016'da keseceğim bu şekilde haksızlık yapıyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Şubat
  16:33

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi