Akbank Kredi Kartına Yansıtılan Üyelik Ücreti!

Cihat Ş. |

Akbank tarafından bana verilmiş olan axess kredi kartıma yansıtılmış olan 90 liralık kredi kartı üyelik ücretinin tarafıma iadesini talep etmekteyim. Banka ekstreme yansıtıldığı gibi çekilmesini istiyorum. Kredi kartı verilirken böyle bir ücretten bahsedilmedi ve bende ücretli öğretmenlik yapmaktayım. Aldığımız para ne ki bunu ödeyebilelim. En kısa zamanda tarafıma dönülmesini arz ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Ş.
  13 Aralık
  21:48

  akbank tarafından bana dönüşü oldu ama şu varki hesap özetine yansıtmayacağız demelerine rağmen hala kredi kartıma yansıtılmış 90 tl var. ekstre borcundan hali hazırda düşülmemiş. bu yönden akbankın müşteri memnuniyeti standartlarına ve müşteri haklarına verdiği önemden şüphe duymaktayım.

 • 08 Aralık
  16:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi