29 Ağustos 2013

Akbank Kredi Kartına İlk Kullanımda Yıllık Aidat Alıyor!

Akbank kredi kartı verebilmek için defalarca aradı. Her seferinde kullanmak istemediğimi söyledim. Son aramalarında kart aidatı ödemek istemediğim için kredi kartı kullanmadığı söylediğimde, müşteri temsilcisi karta aidat yansıtılmayacağını söyledi ve kabul ettim.

İlk kullandığım ay extrede yıllık kart ücretiyle karşılaştım. Hem kart aidatı ödemeyeceğim söyleyip kart gönderiliyor, hemde kartın geldiği ilk ay üyelik aidatı isteniyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp ses kaydının incelenmesi söyleyerek aidat için itiraz ettim ama beyhude. Neticede yaptığım harcamayla birlikte kart aidatını da ödeyip kartımı iptal ettirdim.

Adem 37 Okunma

Cevaplar

  • Adem02 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili burada verilen otomatik cevap haricinde, ilgili bankadan herhangi bir dönüt alamadım.

  • Akbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön