Akbank Kredi Kartımın Üyelik Ücreti Altında Doksan Liramın İadesini İstiyorum.

Burcu K. |

İlk aydan gelen bu üyelik ücreti kesintisini anlamış değilim iadesini istiyorum kapatmak zorunda kalacam kredi kartını sizler yüzünden.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu K.
  27 Ağustos
  13:02

  Bankanızdan hiçbir şekilde geri dönüş alamadım rica etsem en yakın zamanda bilgilendirir misiniz

 • Burcu K.
  05 Temmuz
  17:44

  Bankanızdan hiçbir şekilde geri dönüş alamadım rica etsem en yakın zamanda bilgilendirir misiniz?

 • 01 Temmuz
  11:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Haziran
  17:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi