23 Aralık 2014

Akbank Kredi Kartımın Ödeme Tarihlerimi Değiştirdi.

Kredi kartımın evlenmem nedeniyle yeni gönderilmesi sebebiyle ödeme tarihleri değiştirilmiştir ve bu sebep nedeniyle borcu ödeyemediğim için mağdur bırakıldım borcu ödeyemediğim için hem borç faizini hem de düzenli olan ödememi sekteye uğramıştır.

Bu konudaki borç giderinin faizinin alınmaması ve ödeme tarihlerinin değiştirilmesini talep ediyorum. Maaşımı da Akbank'tan alıyorum. Ödeme tarihlerini nasıl olur da değiştirirler. Borç tarihini bilmediğim için ödeyemedim daha yeni fark ettim ve 4 gün geçti ama maaşımda daha yatmadığı için ödeyemiyorum.

Gokay 1.280 Okunma

Cevaplar

  • Gokay30 Aralık 2014

    Daha hala magduriyetimiz çözümlemedi

  • Akbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön