06 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartımı Sebepsiz Kapattı!

Kullanmış olduğum Akbank Axess Platinum kartımın cep telefonuma gelen bir mesaj üzerine geçici olarak kullanıma kapandığını öğrendim. Kartımla ilgili her hangi bir borç veya ödeme gecikmesi olmamasına rağmen ,neden durduk yere böyle bir şeye gerek gördüler anlayamadım . Müşteri hizmetlerini aradığımda bu sizin güvenliğiniz için yapılmış bir şey diye , tuhaf bir yanıtla karşılaştım.

Bir şey yapıyorsanız net bir açıklama yapmak zorundasınız . Axess kartım aktif olarak kullandığım bir kart ve şu anda kartımı kullanamadığım için sıkıntı yaşıyorum. Müşterilerinizi böyle mağdur etmeniz çok yanlış. Kredi kartım gün içerisinde tekrar aktif edilmezse kartımı iptal ettirip, Neo hesabımı da kapattıracağım.

Fatih 181 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 10 Eylül 2013

  Akbankın kredi kartımı sebepsiz yere kapatıp müşteri hizmetlerini aradığımda inceleme var bu sizin güvenliğiniz içindir şekilde aldığım tuhaf yanıtın ardından 2 iş günü içinde tarafıma bilgi vereceklerini söyledikleri halde 5 gündür yoğun bir telefon trafiğiyle müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiç bir şekilde bana dönüş yapmadılar ve kredi kartımı da kullanıma açmadılar...Daha kaç gün beklemem gerekecek söyler misiniz? Kredi kartımın kapatılması şikayetinin yanı sıra şimdide müşterilerini 2 gün diye oyalayıp 5 gündür tarafıma dönüş yapılmamasından şikayetçiyim. Aynı problemle karşılaştığım diğer bankalarda bu süreç 1 günü bile geçmezken neden hala 5 gündür bekletildiğimi bilmiyorum.

 • Fatih 09 Eylül 2013

  Akbanktan tarafıma henüz hiç bir şekilde dönüş yapılmadı.

 • Fatih 06 Eylül 2013

  En kısa zamanda kavramı nasıl bir kavram onu bilmiyorum. İki gündür tarafı. A problemim çözecek şekilde bir dönüş yapılmadı.

 • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön