Akbank Kredi Kartımı Habersiz İptal Etti!

Sami A. |

2 yıldır Axess kartı kullanıyordum. Geçenlerde her zaman yaptığım gibi ,kartımın borcunu kapatmak için şubeye gittim .Borcumu tamamını sordum ,öğrendim ve bana söylenen meblağın son kuruşuna kadar ödedim. Sonra 444'lü numarayı aradım bana borcum olmadığı limitimin söylendi,bir ihtiyaç hasıl oldu ve kartı kullanmak istedim,red geldi.

Akbank müşteri hizmetlerini aradım,kartımın iptal edildiği bana söylendi,olabilir ancak bu bana önceden bildirilmedi. Sorunun ne olduğunu sordum,sorunumun olmadığını,merkezden iptal edildiğini beyan ettiler.Bir bedel karşılığı hizmet veriliyorsa,karşındaki insana bir şekilde bilgi verilmelidir diye düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  19:35

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi