29 Ağustos 2013

Akbank Kredi Kartımdan Yaptığım Ödemenin Taksitlendirilmesi ve Ertelemesi Yanlış Yapıldı!

21 Ağustos 2013 tarihinde Peninsula Tour acentasından Wings kartım ile yapmış olduğum işlem için "+ 3 taksit ve 3 ay erteleme” kampanyası olmasına rağmen sadece 5 taksit yapıldı. Akbank ile görüştüm fakat taraflarından geri dönüş yapılmadı. Ayrıca bugün (27. 08. 2013) kartımın ekstre kesilme günü ve ben büyük bir meblağ ödemek zorunda kalacağım.

Ayrıca Peninsula Tour tarafından başka Axess sahibi müşterilerinin ertelemesinde bir sorun olmadığı bilgisi tarafıma verilmiştir. Banka tarafından işlemin düzeltilmesini, ekstrenin kesimi sonucu taksiti ödemek zorunda kalırsam bunun engellenmesini istiyorum.

Şimal 173 Okunma

Cevaplar

  • Şimal 02 Eylül 2013

    Hala bana geri dönülmedi konu hakkında.

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön