Akbank Kredi Kartımdan Kesilen Yıllık Aidat Ücretinin İadesini İstiyorum.

Canan Ş. |

Akbank 15 dakikadır müşteri temsilcinize ulaşmaya çalışıyorum ancak hep aynı anons.'Şu anda tüm temsilcilerimiz diğer müşterilerimize yardımcı olmaktadır,lütfen bekleyiniz.'Kartımdan kesmiş olduğunuz 90,00 TL'lık yıllık kart ücretini iade edin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan Ş.
  13 Ağustos
  12:07

  Sizlere teşekkür ediyorum.Biraz önce aşağıda bu mail gelmiştir.

  AKBANK
  11:59 (5 dakika önce)

  Kime: bana
  Sayın Canan Ş....,

  Kredi Kartınıza yansıyan yıllık üyelik ücretine itirazınız Bankamızca incelenmiştir.

  Yapılan inceleme sonucunda, kredi kartınıza ait üyelik ücreti iadesi talebinize olumlu yanıt verilmiş olup iadesi gerçekleştirilmiştir.

  Kart üyelik ücreti iadeniz kartınızın 6 ay süre ile açık kalması koşuluyla gerçekleştirilmiş olup kartınızın ilgili süre içinde kapatılması halinde üyelik ücreti kartınıza borç olarak yansıtılacaktır.

  Konuyla ilgili farklı görüş ve önerileriniz için bizimle tekrar irtibata geçebileceğinizi hatırlatır, Bankamız ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.


  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Akbank T.A.Ş.

  Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul
  Ticaret Sicil Memurluğu : İstanbul
  Sicil Numarası : 90418

 • 12 Ağustos
  16:18

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi