Akbank Kredi Kartımdan Haber Yok!

Murat Ö. |

Akbank'tan kredi kartı başvurusu yaptım onaylandı dediler 2 hafta oldu hala haber yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum çözüm yok ve çok kaba sanki mesaim bitsin eve gidiyim havasında konuşuyorlar ben sadece sonucu öğrenmek istiyorum. Bu kadar mı Akbank çözüm üretemiyor?

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  02 Şubat
  09:36

  Akbank'tan kart aldım müşteri hizmetlerini arıyorum kartım ne zaman gelir diye bana anne kızlık soyadını soruyorlar ve kendi yaptıkları yanlış yüzünden hatalı yazılmış diyorlar size en yakın bayi hangisiyse arayın çözsünler diyor Güngören Akbank şubesini arıyorum bir kere telefon açmadılar. Müşteri temsilcisi tele kuryede diyor ama tele kuryenin telefonları çalışmıyor. Bu kadar büyük bir banka bu kadar küçük bir kurye şirketiyle çalışıp basitleştirmemelidir kendini artık bu haftada gelmesse iptal edeceğim lanet olsun bankasınada kuryesinede!

 • 26 Ocak
  10:47

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi