Akbank Kredi Kartımdan Fazla Çekim Yapıldı!

Okan A. |

Akbank Axess Wings kredi kartımdan yabancı bir internet sitesinden 2 kez işlem yapılmış ve araştırılması için bankayı aradım. Malum karşımda muhatap yok yabancı sitede. Müşteri hizmetlerini aradım, aldığım ilk cevap firma ile görüşün oldu. Dedim yabancı site bu, telefon yok birşey yok, E-postaya cevap vermediler. İkinci cevabı aldım tüketici haklarına başvurun Evet Akbank bu tip durumlarda hakikaten çok yardımcı. Hemen iptal ettirdim kartı. Bu şekilde hizmet veren bir banka kartını bir daha kullanmam.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan A.
  12 Şubat
  16:07

  Bunu zaten yapmıştık ama 2 ay olmasına rağmen bir sonuç alamadık. Kartımı kapattırdığım için çok memnunum. Axess kazandırır reklamının sadece maalesef bir slogan olarak kalması üzücü.

 • 08 Kasım
  17:55

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi