Akbank Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Yapılan İşlem!

Halil K. |

01 Mart tarihinde Bimeks web sitesi üzerinden benim kredi kartımla 2.505,51 TL tutarında bir işlem yapılmış. Bu siteye herhangi bir üyeliğim olmamasına rağmen işlem onaylanmış. Ben 2 gün sonra fark ettim durumu ve hem banka tarafına hem de Bimeks tarafına durumu bildirdim. Bimeks tarafı siparişin akıbeti ile ilgili bilgi vermedi, sanırım göndermişler ürünü.

Defalarca aramama rağmen her defasında bana geri dönüş yapacaklarını ilettiler fakat herhangi bir geri dönüş yapmadılar. Kredi kartıyla yapılan işlemlerde gönderilen 3D şifre ve bilgilendirme mesajı da gönderilmedi.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil K.
  17 Mart
  09:02

  Sadece otomatik mesaj ve mail sistemi ile müşteri ilişkileri yöneten kocaman bir balonsunuz.
  3 paralık alışveriş sitesi bile sizden daha etkin iletişim kurup, çözüm üretti.

 • 07 Mart
  11:24

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi