30 Ocak 2014

Akbank Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Harcama Yapılmış!

9 ocak 2014 tarihinde Akbank Axess kredi kartımdan bilgim dışında "My Life/İstanbul Tr" sitesinden 299 tl harcama yapıldığını farkettim. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım kartımı iptal ettiler ve numara verip buraya harcama itirazı faksı çekmemi istediler.

Bende kendilerine faksı çektim. 10 gündür haber bekliyorum bana dönen yok.

Müşteri hizmetlerini aradım bekleyin diyorlar. Benim burada şikayet konum benim kredi kartı bilgilerimin güvenliğini Akbank sağlayamamıştır. Harcama yapan kişiler şifre kullanmadan harcama yapmıştır.

Bu banka nasıl buna izin verir. Eğer banka bana bu parayı ödettirirse bende sonuna kadar yasal haklarımı arayacağım hakem heyeti ve Başsavcılığa şikayette bulunacağım.

Osman 187 Okunma

Cevaplar

 • Osman 07 Mart 2014

  HALKANKIN RESMİ İNTERNET SİTESİNDEKİ REKLAMIDIR. Paraf ile Sigorta Sektörü’nde +4 Taksit! •Kampanya 1 -31 Mart 2014 tarihleri arasında sigorta sektöründeki Paraf üye işyerlerinde Paraf POS ‘ larından yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır •Kampanya koşullarını sağlayan 2-5 taksitli işlemlere fiziki POS’larda seçmeli, sanal POS’larda otomatik olarak +4 taksit eklenecektir. •Kampanyada artı taksit eklenmiş taksit sayısı 9 ile sınırlıdır. •Kampanyalardan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir. •Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır. •Kampanyaya Parafly ve Business kartlar dahil olup,ParafPara kullanımları iptal ve iade işlemleri dahil değildir. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir

 • Osman 03 Şubat 2014

  AKBANK HİÇ MEMNUN KALMADIM KİMSEYE BU BANKAYI TAVSİYE ETMİYORUM. MÜŞTERİLERİNE AİT KREDİ KARTLARININ GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAMAMAKTADIR. BENİM SORUNUMA HALA ÇÖZÜM BULAMADILAR.

 • Osman 30 Ocak 2014

  klasik cevap vermişler çözüm yine yok

 • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön