Fehmi Deniz K. Teşekkür Mesajı

Puan iade alımı işlemi yapıldı teşekkürederim.

Akbank Kredi Kartımdan 100 TL Çekti Yerine Puan Verdi.

Fehmi Deniz K. |

****7851 no.lu Free kartımla 06.05.2016 tarihinde GittiGidiyor firmasından kampanya kapsamında 1025 TL alışveriş yaptım. Alışverişime istinaden 100 TL puan kazandım. 08.05.2016 tarihinde firmadan kaynaklanan nedenle siparişim iptal oldu. Fakat bu arada kartımdan 5,25 TL chip para harcadım. Sipariş iptali nedeniyle normal şartlarda 94,25 TL chip paranını iade alınması ve harcamış olduğum 5,25 TL'nin kartıma harcama olarak yansıması gerekirken kartıma 100 TL harcama yansıtılmış ve puanın kalan kısmı geri alınmamıştır. Puan süreli bir puandır ve 10 gün sonra silinecek ben bunu kullanmak istemiyorum, hem silindikten sonra benim kartıma yansıtılan 100 TL ne olacak? Böyle bir sistem olabilir mi? Parayı çek yerine puan ver kullanma ardından silindi kullansaydın densin, kartımdan çekilen 100 TL iadesini ve chip para puanın geri alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fehmi Deniz K.
  16 Mayıs
  09:37

  Puan iade alımı işlemi yapıldı teşekkürederim.

 • 12 Mayıs
  09:50

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi