07 Mayıs 2013

Akbank Kredi Kartıma İade Edilen Tutar Geri Verilmiyor!

Gittiğidiyor sitesinde yapılan alışverişten iade edilen tutar kartıma yansıtılmadı. Banka ile görüşmeye çalıştığımda ise kesinlikle ilgili bir birim bulamıyorum geri döndürüp dondurup, herkes aynı menüye aktarıyor.

Bir de en sonunda öyle bir şey söylenmemesine rağmen müşteri temsilcisine bağlan tuşuna basarak ilerleyin diyor. Olmayan tuşa nasıl basacağım acaba? 65 dakikada kimseye derdimi anlatamadım. Hayatımda gördüğüm en kötü banka ve call center sistemi. İnsanların işin gücü olmayıp sadece call centerda vakit geçirebileceklerini düşünüyorlar herhalde.

Hasan 16 Okunma

Cevaplar

  • Hasan27 Haziran 2013

    3 taksite boldugum odeme iptalini almam 4 ay surdu

  • Hasan20 Mayıs 2013

    şikayet konusu iade hala yapılmamıştır.Kendilerine dilekçe vermemi istediler.Dilekçenin üzerinden 10 gün geçti hala bir ödeme yok.

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön