Akbank Kredi Kartıma Haksız Yere Ücret Yansıttı

İzzet D. |

Akbank kredi kartıma beni telefonla aryarak kredi kartıma taksitli avans çıkaralım dediler. Sürekli ısrar neticesinde kabul ettim. Beni imzaya çağırırlar diye düşünmüştüm ama telofonuma mesaj geldi hesabınıza 10000 lira para yattı diye. Ertesi gün bende Ankara Mithatpaşa şubesine gittim krediyi iptal ettirmek istedim.

Onlar da biz yapamayız, müşteri hizmetlerini arayın, oradan iptal ettirin dediler. Ben de oradan iptal ettirdim. Bana 682,50 lira taksitli avans ücreti adı altında kredi kartıma yansıttılar benden bu parayı haksız yere aldılar.

Etiketler :

Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İzzet D.
  10 Eylül
  14:56

  enkısa zamanda akbankı terkediyorum

 • İzzet D.
  15 Mart
  12:59

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Demelerine rağmen geri dönüş yapılmadı

 • 17 Şubat
  16:22

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi