02 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartıma Chip Paralarımı Yatırmıyor!

13-19 ağustos arasında Kliksa.com'dan 1.00o TL ve üzeri alışveriş yapanlara 100 TL chippara yatırılacağıyla ilgili kampanyadan 13 ağustosta 1.079 TL'lik alışveriş yaptım. Fakat 100 TL chipparam yatmadı. E-posta ile şikayetimi iki defa bildirdim. Bana konuyla ilgili chip paramın yatacağı yanıtı verildi fakat halen chip param yatmadı.

Erdem 35 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 09 Eylül 2013

    İki kere banka ile görüşmem sonucunda buraya şikayetimi belirttim ve bana buradaki şikayetimden sonra 6 Eylül tarihinde chipparamın tanımlanacağına dair mail atıldı. Bugün ayın 10 u ve hala hesabıma kampanyada bahsedilen chippara tanımlanmadı.

  • Akbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön