24 Ağustos 2013

Akbank Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

15 Ağustos tarihinde kredi kartı onaylanıp Aktif İleti kuryesine 34002650*** numarası teslim edilmesine rağmen 23 ağustos ve henüz elime ulaşmadı. Cumartesi ve pazarda da dağıtım olmadığına göre 25 ağustostan sonrası da meçhul. Bankayı 2 defa arayıp kampanyalı bir ürün almam gerektiği için kredi kartın erken gönderilmesini yada kart bilgilerinin verilerek İnternet üzerinden acil yapmam gereken alışverişi olduğunu müşteri hizmetlerine bildirdim. Sanırım 2 defa acil olması açısından talep açtılar ama nafile. Kredi kartımın iptalini kendilerine mesaj ile ilettim. Zaten kart geldiğinde de müşteri hizmetlerinde bildireceğim. Hem kredi kartı için o kadar uğraşırlar vermek için hem de göndermezler.

Mehmet 136 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Ağustos 2013

    keswinlikle akbank bir daha hayır ne kendim ne yakınlarım

  • Mehmet27 Ağustos 2013

    sonuç hakkında en kısa sürede dönmenize gerek kalmadı.kendim aktif iletiyi zar zor bularak elden teslim aldım ve müşteri hizmetlri ile görüşerek kartı iptal ettim çok nazik müşteri hizmetleriniz var!

  • Akbank Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön