23 Mart 2013

Akbank Kredi Kartı Yurtdışı 5 Taksit Kampanyası!

Bankanızın 14244920 Müşteri no'lu Ferit Eren Beşkardeş isimli kullanıcısıyım. FİSH kartımla yurtdışı 5 taksit kampanyanıza uzun zamandır üyeyim, fakat farkettim ki bu kampanyada vaadettiğiniz 100 TL üzeri alışverişlerinizdeki 5 taksiti, alıcı olduğum kuruluş ayrı olarak küçük parçalar halinde faturalandığında bir işe yaramıyor. Bunların birleştirmeniz gerekmekte bence. Çünkü aynı provizyon fakat ayrı saniyelerde faturalanmakta.

Bunun önüne geçememem benim kampanya ve sizin kart ürünlerinizi kullandırmaktan uzaklaştırıyor. Sizin düzenlemelerinizi ve kartıma yansıyacak ödemeler konusunda yardım ve desteklerinizi bekliyorum.

Ferit 294 Okunma

Cevaplar

  • Ferit 12 Nisan 2013

    Beklediğim gibi çözüm YOK!

  • Ferit 27 Mart 2013

    Geçmiş alışverişimde düzeltme yapılmadı!!! Dün tekrar alışveriş yaptım, yine amazon.com alışverişlerim teker teker küçük parçalara bölünerek alındı ve eminim yine taksitlenmeyecek. Yaptığınız şey düpedüz kampanya suistimali. Herhalde ilgili birimlere yine ilettik cevabı alacağım fakat, eminim ilgili birim de iletildi diyerek onaylayacak. Sonuç her zamanki gibi YOK!

  • Akbank Temsilcisi24 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön