Akbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

Murat S. |

Akbank internet şubesi şikayet bölümünden kredi kartıma yansıyan 80 TL'lik üyelik ücretinin iadesini talep ettim ve mail adresime o malum otomatik mesaj geldi bilmem kaç sayılı kanunun bilmem kaçıncı maddesi gereği iade talebinizi gerçekleştiremiyoruz diye bu resmen müşteriyi soymaktır zaten 6 ayda bir 60 TL neo kart için kullanım ücreti alıyorlar bu da yetmezmiş gibi 80 TL'de buradan kapma peşindeler iade talebimi yineliyorum ve talebim gerçekleşmez ise Akbank'taki hesabımı kapatıp bir daha bu bankayla çalışmaya tövbe ediyorum artık yetti... .

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat S.
  03 Ağustos
  23:39

  cevap verildi fakat sorun çözülmedi düşüncem degişmedi o 80 TL ödemeyeceğim ve en kısa sürede Akbank hesabımı kapatacağım başka bankamı yok

 • 03 Ağustos
  09:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 03.08.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Temmuz
  14:36

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi